wrapper

اطلاعیه ها

فرماندار خبر داد ؛

تعداد کشته‌شدگان کرونا در کرمانشاه روبه افزایش است /پیش‌بینی برای احداث بیمارستان‌ صحرایی

فرماندار خبر داد ؛ تعداد کشته‌شدگان کرونا در کرمانشاه روبه افزایش است /پیش‌بینی برای احداث بیمارستان‌ صحرایی

 

فرماندار کرمانشاه با اعلام اینکه وضعیت شهرستان در وضعیت قرمز قرار دارد، گفت: متاسفانه آمار کشته‌ها در شهرستان در حال افزایش است.

 

فضل الله رنجبر  فرماندار کرمانشاه در مصاحبه با ایلنا گفت : برای جلو گیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا در کرمانشاه دستورات لازم برای بسته شدن اماکن های عمومی بخصوص درب آرامستان‌ها صادر شده است و برای تدفین بیماران کرونایی رعایت پروتکل ها بهداشتی توصیه شده است.

 

وی اظهار کرد: انتظار داریم شهروندان کرمانشاهی بیش از پیش رعایت فاصله گذاری اجتماعی را مراعات کنند و استفاده از ماسک بسیار ضروری است و هشدار می دهیم مردم به محض خروج از منزل پیشگیری لازم را بعمل آورند و از ماسک استفاده کنند.

 

فرماندار کرمانشاه در بخشی از سخنانش گفت: متاسفانه یکی از عوامل افزایش بیماری کرونا رعایت نکردن برخی صنوف مثل تالارها،رستورانها و مراسمات عزاداری توسط مردم بود که منجر به وضعیت قرمز در کرمانشاه شد.

 

 فضل الله رنجبر در خاتمه اظهار کرد: با توجه به وضعیت قرمز در کرمانشاه، پیش بینی لازم درباره دایر کردن بیمارستانهای صحرایی و استفاده از ظرفیت  بیمارستانهای نهادهای نظامی بعمل آورده‌ایم تا در صورت افزایش بیماری کرونا این بیماران به صورت اورژانسی بستری شوند.

#خبر?⏱???

 

#من_ماسک_میزنم?

 

بیشتر بخوانید:???

 

#آخرین_خبرهای_شنبه_26_مهر_ ۱۳۹۹

 

https://t.me/etehadiehsavarikerayeh

 

etcui.net

etcui.com

#اتحادیه_سواری_کرایه

#راهداری #جاده #پلیس #تصادف

 

#کرونا

#با_آرامش_عبور_ميكنيم

#باهم_مهربان_باشیم

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 17

دیروز 166

هفته 367

ماه 5093

مجموع 495695

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار اتحادیه با خبر شوید .