wrapper

اطلاعیه ها

اتحادیه

اتحادیه

نماینده بازنشستگان تهرانی: نارضایتی بازنشستگان از خدماتِ «بیمه تکمیلی»/ مبالغ هنگفت از بازنشسته‌ها می‌گیرند اما غالباً هزینه‌های درمان پرداخت نمی‌شود

 

نماینده بازنشستگان تهرانی: نارضایتی بازنشستگان از خدماتِ «بیمه تکمیلی»/ مبالغ هنگفت از بازنشسته‌ها می‌گیرند اما غالباً هزینه‌های درمان پرداخت نمی‌شود

نارضایتی بازنشستگان از خدماتِ «بیمه تکمیلی»/ مبالغ هنگفت از بازنشسته‌ها می‌گیرند اما غالباً هزینه‌های درمان پرداخت نمی‌شود

علی اکبر عیوضی با انتقاد از روند خدمات‌رسانی بیمه تکمیلی گفت: خود بازنشستگان باید بر روند امور نظارت کنند.

 

به گزارش خبرنگار ایلنا، براساس همه اسناد قانونی، صفر تا صدِ خدمات درمانی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی باید «رایگان» باشد اما از آنجا که خدمات بیمه پایه مکفی نیست، بازنشستگان کارگری هر ماه مبلغی بابتِ «بیمه تکمیلی» می‌پردازند حال آنکه بازنشستگان از اساس با بیمه تکمیلی مخالفند و می‌گویند: بایستی همان بیمه پایه برای دریافتِ همه‌ی خدمات درمانی کافی باشد.

 

علی اکبر عیوضی (عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان تهران) با بیان اینکه قرار است قرارداد با بیمه‌گذار تکمیلی تمدید شود، می‌گوید: سازمان تامین اجتماعی موظف است خدماتِ درمانی بیمه‌شدگان و به خصوص بازنشستگان را رایگان انجام دهد. اما به علت ناتوانی سازمان در ارئه خدمات، کارگران و بازنشستگان مجبور شده‌اند به سمت بیمه مکمل درمان بروند. بازنشستگان از جیب خودشان مبلغی را ماهانه می‌پردازند که بتوانند بیمه تکمیلی داشته باشند و در این اوضاع ناگوار معیشتی، خدمات درمانی خریداری کنند.

 

وی ادامه می‌دهد: مقدمات بیمه تکمیلی از طریق کانون عالی فراهم می‌شود؛ با شرکت‌های بیمه‌گذار مذاکره می‌کنند و در نهایت، با یکی از شرکت‌های بیمه به توافق می‌رسند. الان چند سالی است با یک شرکت خاص به عنوان بیمه‌گذار تکمیلی قرارداد می‌بندند. اما این شرکت، خدمات قابل قبولی به بازنشستگان ارائه نمی‌دهد؛ الان از هر بازنشسته‌ای بپرسی، اعلام نارضایتی می‌کند.

 

به گفته عیوضی، این شرکت شعباتی در سطح شهرها دارد اما خدمات مناسب نمی‌دهد؛ از بازنشستگان پول هنگفت می‌گیرند اما خدمات آنها رضایت‌بخش نیست.

 

نماینده بازنشستگان ادامه می‌دهد: شرکت مذکور سال گذشته نزدیک هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از بازنشستگان کارگری گرفته است. هزینه بیمه تکمیلی برای هر فرد، ۴۴ هزار تومان است که فقط ۳ هزار تومانِ آن را سازمان تامین اجتماعی می‌دهد و باقی برعهده‌ی خود بازنشسته است. مبلغ هزار و ۸۰۰ میلیارد، مبلغ بزرگی است اما کسی بررسی نمی‌کند که آیا در قیاس با پولی که می‌گیرند، خدمات ارائه می‌دهند یا نه! هیچ ناظری وجود ندارد.

 

عیوضی در ارتباط با مصائب بیمه تکمیلی بازنشستگان می‌گوید: هر کاری دوست دارند به عناوین مختلف انجام می‌دهند؛ به نظر می‌رسد همه تلاش‌شان این است که خدمات ندهند! بازنشسته برای گرفتن پولِ یک آزمایش ۳۰۰ هزار تومانی، باید چهار پنج بار مراجعه کند تا کار انجام شود؛ آنهم در این شرایط کرونا! آیا این رفت و آمدها برای یک بازنشسته ۶۰ ساله ساده است؟! آیا خطری ندارد؟! هر بار بهانه‌ای می‌گیرند مثلاً می‌گویند تاریخ اشتباه است یا پسوند فامیلی در یکی از نسخه‌ها نیامده یا بهانه‌های دیگر از این دست؛ در این بحران کرونا، بازنشسته چندین بار می‌رود و می‌‌آید و نکته اینجاست که در نهایت هم هزینه درمان بعد اینهمه رفت و آمد پرداخت نمی‌شود!

 

وی ادامه می‌دهد: من به عنوان نماینده بیمه‌شده‌ها می‌گویم بیمه‌گذار پول هنگفت می‌گیرد ولی سرویس درستی ارایه نمی‌دهد و غالباً هزینه‌های درمان را نمی‌پردازد.

 

عیوضی در پایان می‌گوید: ما بازنشستگان از کانون عالی می‌خواهیم اگر قصد دارد با بیمه‌گذار قرارداد ببندد، قراردادی ببندد که ناظر داشته باشد و حسن انجام کار داشته باشد. بازنشسته‌ها و نماینده‌هایشان هم بتوانند بر روند خدمات‌رسانی نظارت کنند و شرکت موظف به پاسخگویی باشد نه اینکه فقط پول را بگیرد و  به هیچ کس جوابی ندهد!                                                                        #خبر?⏱???

 

#من_ماسک_میزنم?

 

بیشتر بخوانید:???

 

#آخرین_خبرهای_دوشنبه26_آبان_۱۳۹۹

 

https://t.me/etehadiehsavarikerayeh

 

etcui.net

etcui.com

#اتحادیه_سواری_کرایه

#راهداری #جاده #پلیس #تصادف

 

#ویروس_کرونا

#با_آرامش_عبور_ميكنيم

#باهم_مهربان_باشیم

ادامه مطلب...

حسین حبیبی: «درمان رایگان» حق مسلم کارگران و بازنشستگان است/ در بحران کرونا به اصل ۲۹ قانون اساسی بازگردیم

 

حسین حبیبی: «درمان رایگان» حق مسلم کارگران و بازنشستگان است/ در بحران کرونا به اصل ۲۹ قانون اساسی بازگردیم

 

عضو هیات مدیره کانون عالی شوراها می‌گوید: افزایش هزینه‌های درمان کارگران و بازنشستگان، خلاف الزامات قانون اساسی است.

 

به گزارش خبرنگار ایلنا، بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی این روزها در تامین هزینه‌های درمان با مشکلات بسیار روبرو هستند؛ کرونا، هم هزینه‌های بهداشتی و پیشگیرانه را افزایش داده است و هم در صورت ابتلا به بیماری، کارگران باید مبالغ گزافی بابت تست و درمان بپردازند. این در حالیست که به گفته‌ی حسین حبیبی (عضو هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور) «درمان رایگان» حق مسلم همه مردم و قبل از همه کارگران و بازنشستگان است.

 

او به الزامات اصل ۲۹ قانون اساسی اشاره می‌کند و می‌گوید: براساس این اصل بالادستی، باید همه شهروندان کشور از خدمات رایگان بیمه‌ای و درمانی بهره‌مند باشند؛ این بهره‌مندی یک حق شهروندی است و اکنون که بحران کرونا مزید بر علت شده و هزینه‌های درمانی مردم بالا رفته، بازگشت به این اصل قانونی باید در اولویت قرار گیرد.

 

حبیبی تاکید می‌کند: باید همه مردم در صورت ابتلا به کرونا، رایگان درمان شوند و نباید ریالی بابت تست کرونا بپردازند.

 

او با بیان اینکه کارگران در اولویتِ درمان رایگان قرار دارند؛ می‌گوید: ماده ۳ قانون تامین اجتماعی (قانون الزام) به صراحت می‌گوید صفر تا صد هزینه‌های درمان کارگران باید رایگان و از محل حق بیمه‌های پرداختی به سازمان تامین شود؛ یک سوم حق بیمه کارگران باید صرف ارائه خدمات درمانی شود و بنابراین کارگران در مراجعه به مراکز درمانی نباید ریالی هزینه از جیب بپردازند. درمان کارگران در همه مراکز درمانی و در همه بخش‌ها باید صد درصد رایگان باشد.

 

به گفته او، اگر درمان رایگان جدی گرفته می‌شد و دولت‌ها در عدول از حقوق شهروندی مردم تا این اندازه تخلف نمی‌کردند، الان طبقات فرودست مردم در تامین هزینه‌های درمان با اینهمه مشکل و گرفتاری مواجه نبودند.

 

این فعال کارگری در پایان تاکید می‌کند: دولت باید از بودجه‌های کلان سایر بخش‌ها بزند و صرف درمان مردم کند؛ این در حالیست که نه تنها به الزامات قانونیِ درمان رایگان هیچ توجهی نمی‌کنند، بلکه روز به روز از میزان خدمات درمانیِ تحت پوشش بیمه کاسته شده و کارگران مجبور می‌شوند پول بیشتری بابت درمان خود و خانواده‌هایشان خرج کنند. در واقع وقتی بحرانی رخ می‌دهد، مشخص می‌شود که تخلف از قانون و عدم رعایت حقوق شهروندی، تا چه اندازه جدی است و چه عواقبی دارد!

 

#خبر?⏱???

 

#من_ماسک_میزنم?

 

بیشتر بخوانید:???

 

#آخرین_خبرهای_دوشنبه26_آبان_۱۳۹۹

 

https://t.me/etehadiehsavarikerayeh

 

etcui.net

etcui.com

#اتحادیه_سواری_کرایه

#راهداری #جاده #پلیس #تصادف

 

#ویروس_کرونا

#با_آرامش_عبور_ميكنيم

#باهم_مهربان_باشیم

ادامه مطلب...

راغفر : رییس مجلس خود را از انتقادات مبرا نکند/ سیاست‌های نئولیبرالی به بار نشست/ تصمیمات مجلس تنها منافع سوداگران را حفظ می‌کند

 

راغفر : رییس مجلس خود را از انتقادات مبرا نکند/ سیاست‌های نئولیبرالی به بار نشست/ تصمیمات مجلس تنها منافع سوداگران را حفظ می‌کند

رییس مجلس خود را از انتقادات مبرا نکند/ سیاست‌های نئولیبرالی به بار نشست/ تصمیمات مجلس تنها منافع سوداگران را حفظ می‌کند 

استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا اظهار داشت: در همین چند وقتی که مجلس جدید شروع به کار کرده شاهد اتخاذ تصمیمات متعددی در جهت رشد سوداگری، سفته‌بازی، صادرات مواد خام و رشد نابرابری‌ها بودیم و تصمیمات متعددی در این زمینه‌ها گرفته شده است که فقط حافظ منافع سوداگران و سفته‌بازان در کشور است.

 

حسین راغفر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره اظهارات روز گذشته رئیس مجلس درباره عدم اثرگذاری تحریم‌ها بر ایران و لزوم برگشت بایدن به برجام اظهار داشت: همه مردم دیگر به موضع‌گیری‌های سیاسی مسئولان کشور آشنا هستند. گویی با این نوع انتقاد از وضعیت موجود خودشان را از اقداماتی که انجام دادند مبرا می‌کنند و گویی آنها جزئی از این تصمیم‌گیری‌ها نبودند.

 

وی با بیان اینکه مشکل اصلی کشور ما مسائل داخلی است، ادامه داد: مسائل و فشارهای خارجی از جمله تحریم زمانی اثربخش‌تر می‌شود که ناتوانی ما در حل مسائل اقتصادی و اجتماعی برجسته می‌شود، در آن زمان تحریم‌ها اثربخشی بیشتر از خود نشان می‌دهند.

 

این کارشناس اقتصادی تاکید کرد: مسئله‌ای که امروز ما با آن مواجه هستیم این است که سیاست‌های اقتصادی سه دهه گذشته امروز به بار نشسته است و همان نتایجی را به دست آورده که طراحان اصلی این سیاست‌ها در دنیا آن را جستجو می‌کردند.

 

راغفر گفت: سیاست‌های نئولیبرالیستی در کشور حاکم شد و اصلی‌ترین علت شکاف طبقاتی و ناتوانی و فروپاشی بخش تولید در داخل کشور و همچنین رشد اقتصاد مالی و فعالیت‌های سوداگرانه و سفته‌بازی همین بود و این هدف سیاست‌های اقتصادی سه دهه گذشته بود که امروز به بار نشسته است.

 

وی افزود: بنابراین بر روی این نارضایتی‌ها و مشکلاتی به دنبال آن پدید آمد و می‌آید، طبیعی است که عده‌ای سرمایه‌گذاری کنند؛ از جمله رقبای سیاسی در داخل کشور که گویی مسئله امنیت ملی برای آنها مسئله اصلی نیست بلکه ملاحظات سیاسی و شعارهای مردم‌فریب برای آنها بیشتر اهمیت دارد.

 

این کارشناس اقتصادی با اشاره به عملکرد مجلس یازدهم اظهار داشت: در همین چند وقتی که مجلس جدید شروع به کار کرده شاهد اتخاذ تصمیمات متعددی در جهت رشد سوداگری، سفته‌بازی، صادرات مواد خام و رشد نابرابری‌ها بودیم و تصمیمات متعددی در این زمینه‌ها گرفته شده است که فقط حافظ منافع سوداگران و سفته‌بازان در کشور است.

 

راغفر ادامه داد: در این مدت شاهد افزایش صادرات مواد خام، انتقال یارانه‌های گسترده به گروه‌های نخبه بر اقتصاد کشور بودیم که همین مجلس در مورد تمام این موضوعات تصمیم‌گیری کرده است.

 

وی با بیان اینکه بسیاری از تصمیمات اتخاذ شده با امضای سران سه قوه صورت می‌گیرد، گفت: بنابراین هر سه قوه در اتخاذ تصمیمات مسئولیت مشترک دارند البته تمام اینها از ضعف‌های اساسی که در دولت وجود دارد، کم نمی‌کند اما به این معنی هم نیست که نمی‌توان مسئولیت‌های مجلس در این رابطه را نادیده گرفت.

 

این کارشناس اقتصادی با بیان اینکه رفتار مجلس یازدهم حکایت از ناپختگی برنامه‌های آنها دارد، بیان داشت: در تصمیمات اقتصادی شاهد ناپختگی برنامه‌های مجلس و شتاب‌زدگی مجلس در این اقدامات نمایشی هستیم که یکی از آنها موضوع یارانه کالاهای اساسی بود که شورای نگهبان آن را رد کرد.

 

راغفر ادامه داد: این اقدامات از مجلس پخته و آگاه نسبت به مسائل کشور و ارائه پیشنهادهای عملی و امکانپذیر بسیار دور و این اقدامات بیشتر به دلیل نزدیک شدن به انتخابات است که گروه‌های مختلف خود را برای انتخابات آماده می‌کنند و سعی دارند افکار عمومی را به نفع خود جذب کنند.

 

وی تاکید کرد: تمام این اقدامات نشان می‌دهد که مجلس به برداشت مردم از آنچه که در نظام تصمیم‌گیری می‌گذرد بسیار غافل هستند و مردم هم امروز کمترین توجه را به محافل تصمیم‌گیری‌های کشور مثل مجلس و دولت دارند یعنی تا حدود زیادی از اثربخشی این سیاست‌ها ناامید شدند.

 

این کارشناس اقتصادی افزود: این شعارها فقط هزینه‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد و به رسیدن به یک راه‌حل کمک نمی‌کند.

 

راغفر با بیان اینکه 8 سال از عمر دولت گذشت و در مدت باقی مانده هم امیدی به حل مسائل وجود ندارد، گفت: در خوشبینانه‌ترین حالت، مردم به دولت آینده امید بسته‌اند که آن دولت هم با مشکلات به ارث رسیده از دو دولت گذشته مواجه خواهد بود.                                   #خبر?⏱???

 

#من_ماسک_میزنم?

 

بیشتر بخوانید:???

 

#آخرین_خبرهای_دوشنبه26_آبان_۱۳۹۹

 

https://t.me/etehadiehsavarikerayeh

 

etcui.net

etcui.com

#اتحادیه_سواری_کرایه

#راهداری #جاده #پلیس #تصادف

 

#ویروس_کرونا

#با_آرامش_عبور_ميكنيم

#باهم_مهربان_باشیم

ادامه مطلب...

مدیرکل بنیاد مسکن اردبیل خبر داد احداث ۳۰۰۰ واحد مسکن محرومان در اردبیل/ معرفی ۲۰۶۸ نفر به بانک‌ برای دریافت تسهیلات

 

 

مدیرکل بنیاد مسکن اردبیل خبر داد احداث ۳۰۰۰ واحد مسکن محرومان در اردبیل/ معرفی ۲۰۶۸ نفر به بانک‌ برای دریافت تسهیلاتمسكن محرومانمدیرکل بنیاد مسکن اردبیل از احداث سه هزار واحد مسکن محرومان در استان خبر داد و گفت: طبق آخرین آمار دو هزار و ۶۸ نفر برای عقد قرارداد و دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، فرهاد سبحانی، مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل، در خصوص روند احداث واحدهای مسکونی در قالب طرح مسکن محرومان گفت: سهمیه استان اردبیل برای احداث مسکن محرومان سه هزار واحد است که تاکنون سه هزار و ۱۵۰ نفر به این منظور تشکیل پرونده داده‌اند و از این تعداد نیز دو هزار و ۶۸ نفر برای عقد قرارداد به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

 

مدیرکل بنیاد مسکن اردبیل ادامه داد: بانک‌های پرداخت‌‌کننده تسهیلات تاکنون با ۵۴۶ نفر عقد قرار داد کرده‌اند.

 

سبحانی، در خصوص روند احداث واحدهای مسکونی محرومان اعلام کرد: طبق آخرین آمار، تاکنون، پی‌کنی ۸۹۳ واحد، اجرای فونداسیون ۵۶۵ واحد، اجرای اسکلت و دیوار ۳۰۲ واحد، اجرای سقف ۱۴۶ واحد، اجرای گچ و خاک ۱۲۰ واحد و پایان‌کار و نازک‌‌‌کاری ۱۸ واحد به اتمام رسیده است.                                                #خبر?⏱???

 

#من_ماسک_میزنم?

 

بیشتر بخوانید:???

 

#آخرین_خبرهای_دوشنبه26_آبان_۱۳۹۹

 

https://t.me/etehadiehsavarikerayeh

 

etcui.net

etcui.com

#اتحادیه_سواری_کرایه

#راهداری #جاده #پلیس #تصادف

 

#ویروس_کرونا

#با_آرامش_عبور_ميكنيم

#باهم_مهربان_باشیم

ادامه مطلب...

با حضور وزیر راه و شهرسازی؛ عملیات اجرایی و بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی بشاگرد هرمزگان آغاز شد

 

با حضور وزیر راه و شهرسازی؛ عملیات اجرایی و بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی بشاگرد هرمزگان آغاز شد

سفر وزیر بشاگردعملیات اجرایی جاده بیخ کهنو- دولت آباد ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بشاگرد و همچنین بهره‌برداری از پل موقت رودخانه جگین با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندارهرمزگان، نماینده شرق استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین محلی و استانی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(هرمزگان)؛ آرش رضایی مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان در حاشیه آیین کلنگ زنی جاده بیخ کهنو- دولت آباد گفت: این محور به طول ۱۰۲ کیلومتر در۴ قطعه ساخته خواهد شد، با ساخت این جاده ۶ روستا با جمعیت ۱۱۶۶ نفر از مزایای آن بهره مند خواهند شد اعتبار ساخت این جاده حدفاصل کهنه دولت آباد حاجی آباد، سرحدی و شمسون ۲۳۰ میلیارد تومان است.

 

 

 

بهره برداری ازپل موقت رودخانه جگین

 

مدیر کل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: این پل شصت متر طول و ۵ و نیم متر عرض دارد.

 

آرش رضایی افزود: ارتفاع پل رودخانه جگین شش متر و ظرفیت آن هفت تن است.

 

وی گفت: برای ساخت این پل ۹۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.

 

با بهره برداری از پل جگین ساکنان ۴۸ روستای بخش گافر و پارمون از مزایای آن بهره‌مند، و مشکل قطع راه ارتباطی شهرستان بشاگرد به استان سیستان و بلوچستان در زمان بارندگی و طغیان رودخانه برطرف می‌شود.

 

 

 

آغاز ساخت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بشاگرد

 

ساخت دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت بشاگرد نیز با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.

 

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: این ساختمان با زیربنای هزار و ۸۰۰ مترمربع در دو مرحله ساخته می‌شود.

 

آرش رضایی افزود: هزینه اجرای این طرح ۱۴ میلیارد تومان است.

 

وی گفت: مرحله نخست این ساختمان پایان بهمن امسال و مرحله دوم، شهریور ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد.

 

 

 

لزوم خارج شدن شهرستان بشاگرد از بن بست

 

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی نیز در این مراسم بیان کرد: امید است این نسل جدید پرافتخار دخترها و پسرهای نوجوان و خانم ها و آقایانی که در این جمع هستند با عنایت خدای متعال و با همت خودشان این منطقه را هر روز آبادتر خواهند کرد، دولت هم مصمم است که امکانات زیرساختی را برای این منطقه فراهم سازد.

 

وی افزود: تضمینی که گرفته شد این بود که ما بتوانیم بشاگرد را از بن‌بست خارج کنیم که خود این از بن‌بست خارج شدن کمک می کند که سریعتر نواقص و کاستی‌ها برطرف شود و مردم امکانات بهتری پیدا کنند، سرمایه‌گذاری هایی بتواند در اینجا صورت گیرد که موجب رونق زندگی مردم شود.

 

اسلامی ادامه داد: ما امروز سه جبهه عملیات جدید را در بشاگرد شروع کردیم، چند عملیات هم از قبل وجود داشت. در این منطقه چهار قطعه حدفاصل بیخ کهنو-دولت آباد،حاجی آباد- شمسون است که ان شالله طبق برنامه‌ای که مدیرکل راه و شهرسازی استان اعلام کردند، انجام خواهد شد. پیمانکارهای ما هم باید با همت کار کنند، مردم منطقه، مسئولین محلی، نماینده و فرماندار محترم نیز کمک کنند تا بتوانیم در سال آینده شاهد شکل گرفتن بسیاری از این برنامه‌ها باشیم.

 

وزیر راه و شهر سازی صبح امروز وارد فرودگاه بین المللی بندرعباس شد و برای بهره برداری و ساخت طرح های عمرانی با بالگرد به بشاگرد سفر کرد.

 

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی عصر امروز در ادامه برنامه‌های سفر یک روزه اش به هرمزگان پس از حضور در نشست شورای مسکن استان، بندرعباس را ترک کرد.                                              #خبر?⏱???

 

#من_ماسک_میزنم?

 

بیشتر بخوانید:???

 

#آخرین_خبرهای_دوشنبه26_آبان_۱۳۹۹

 

https://t.me/etehadiehsavarikerayeh

 

etcui.net

etcui.com

#اتحادیه_سواری_کرایه

#راهداری #جاده #پلیس #تصادف

 

#ویروس_کرونا

#با_آرامش_عبور_ميكنيم

#باهم_مهربان_باشیم

ادامه مطلب...

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 109

دیروز 192

هفته 479

ماه 3706

مجموع 500044

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار اتحادیه با خبر شوید .