wrapper

اطلاعیه ها

تخصیص اعتبار ۹۰۰ میلیاردتومانی برای قطعه ۷ آزادراه اصفهان-شیراز


ببینید | نشست خبری عملکرد وزارت راه و شهرسازی در دولت سیزدهم در حوزه حمل و نقل معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور از تخصیص ۹۰۰ میلیارد تومان از محل مولدسازی دارایی‌ها به پروژه قطعه ۷ آزادراه اصفهان-شیراز خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمود ملازینل، معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور در نشست خبری عملکرد وزارت راه و شهرسازی در دولت سیزدهم گفت: اکنون از ۲۹ آزادراه کشور اخذ عوارض در ۲۵ آزادراه به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: اخذ عوارض الکترونیکی وضعیت مطلوبی دارد، اما چالش‌های موجود ممکن است شرکت‌های سرمایه‌گذار در زمینه ساخت آزادراه‌ها را ناچار به اجرا نکردن عوارض الکترونیکی کند.

ملازینل در پاسخ به این که آیا امکان دارد در اربعین پیش رو، عوارض آزادراه‌ها رایگان شود، نیز توضیح داد: رایگان شدن عوارض آزادراهی برای شرکت‌های خصوصی که برای ساخت این آزادراه‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اند، ایجاد زیان می‌کند و ضررهایی که در سال‌های پیش از این محل برای این شرکت‌ها به وجود آمده، هنوز جبران نشده است.

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور همچنین در خصوص پیشرفت قطعه ۷ آزادراه اصفهان-شیراز نیز توضیح داد: مبلغ ۹۰۰ میلیارد تومان از محل مولدسازی دارایی‌ها به این پروژه اختصاص پیدا کرده است و این قطعه بالغ بر ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 43

دیروز 119

هفته 714

ماه 2633

مجموع 607869