wrapper

اطلاعیه ها

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه خبر داد:

آمادگی ۷۰۰ نیروی راهداری در ۴۴ راهدارخانه کرمانشاه برای فصل زمستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه خبر داد: آمادگی ۷۰۰ نیروی راهداری در ۴۴ راهدارخانه کرمانشاه برای فصل زمستان

 

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به آمادگی ۳۵ راهدارخانه ثابت و ۹ راهدارخانه سیار برای زمستان امسال، گفت: در مجموع ۷۰۰ نفر در قالب اکیپ‌های مختلف در این راهدارخانه‌ها آماده هستند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(کرمانشاه، فریبرز کرمی با اشاره به آمادگی راهداری استان در فصل سرما، اظهار داشت: راهداری معمولا در تمامی فصول استراحت ندارد و هم‌اکنون هم برای فصل سرما ماشین‌آلات را آماده و به روز کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه آمادگی راهداری برای فصل سرما رسما از اول آبان‌ماه شروع می‌شود، گفت: ۴۴ اکیپ در۳۵ راهدارخانه ثابت و ۹راهدارخانه سیار را با ۴۷۰ ناوگان سبک و سنگین با ۵۰۴ نیرو و ۲۰۰ نفر پشتیبان برای خدمات‌رسانی در فصل زمستان به کار گرفته شده‌اند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: هر ۴۰کیلومتر معمولا باید یک اکیپ کامل راهداری با سه دستگاه گریدر، سه تیغه برف‌روبی، سه نمک‌پاش، بلودرز، ماشین‌آلات سبک و ۳۰ تا ۴۰ نفر نیرو مستقر باشد که در استان برای هر ۱۶۱ کیلومتر یک اکیپ در ایتان مستقر شده است.

وی به خریداری و ذخیره‌سازی ۴۵ هزار تن شن و نمک در راهدارخانه‌ها اشاره و بیان کرد: وضعیت چگونگی بارندگی در مسیرها را با هواشناسی هماهنگ هستیم و در صورت نوع بارندگی مشخص باشد از منطقه‌ای دیگر برای دیگر مناطق کمک می‌گیریم تا غافلگیر نشویم.

کرمی ادامه داد: شهروندان می‌توانند هرگونه پیشنهاد و انتقاد در حوزه راهداری و حمل و نقل را با شماره تماس ۱۴۱ در میان بگذارند.

 

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 22

دیروز 146

هفته 168

ماه 22

مجموع 500834

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار اتحادیه با خبر شوید .