wrapper

اطلاعیه ها

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی خبر داد لکه‌گیری راه‌های شریانی استان مرکزی تا عید فطر/ اجرای طرح سراسری ارتقای آسفالت راه‌های استان تا قبل از پایان تابستان امسال/ تخصیص ۱۹۰ میلیارد تومان اعتبار به راهداری استان

علی زندی‌فرمدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی ضمن اعلام این مطلب که ۱۹۰ میلیاردتومان اعتبار به راهداری استان تخصیص یافته است، گفت: اجرای طرح سراسری ارتقای آسفالت راه‌های استان تا قبل از تابستان امسال به پایان می‌رسد.

علی زندی‌فر مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای مرکزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، آخرین اقدامات آن اداره کل را در اجرای طرح سراسری لکه‌گیری و روکش آسفالت‌های سطحی جاده‌های شریانی استان، اعلام کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی با اعلام اینکه سال گذشته از آخر مهرماه بارندگی‌ها آغاز شد و عملا امکان استفاده از آسفالت گرم و ارتقای روکش آسفالت راه‌های شریانی استان فراهم نشد، گفت: به دلیل بارندگی های سال گذشته که  از مهرماه آغاز شد، استقبال پیمانکاران از اجرای این طرح با انجام مناقصات کم بود.

زندی‌فر ادامه داد: در حوزه ساوه به غیر از محور ساوه- بویین‌زهرا که چند سالی است نگهداری نشده است، بقیه محورها و راه‌های شریانی، وضعیت مناسبی دارند. در حوزه دلیجان نیز با توجه به اینکه در فاصله دو تا ۳ سال، نگهداری از راه‌ها متوقف بود، مشکلات و معضلاتی وجود دارد که تلاش داریم تا امسال و قبل از پایان تابستان آنها را برطرف کنیم.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۹ اکیپ پیمانکاری در استان مشغول به فعالیت هستند، توضیح داد: هم اکنون قرارداد با پیمانکاران منعقد شده و پیمانکاران انتخاب شده در محورهای دلیجان- سلفچگان، دلیجان- محلات، دلیجان- اصفهان، گلپایگان- خمین، الیگودرز- خمین، اراک-تهران-سلفچگان، اراک-بروجرد و بویین زهرا مشغول به فعالیت هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی در عین حال با یادآوری تاکید وزیر راه و شهرسازی و ریاست سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده ای استان مبنی بر لکه‌گیری و رفع چاله‌های موجود در محورهای شریانی استان قبل از عید فطر، گفت: علاوه بر ۹ اکیپ پیمانکاری، ۹ اکیپ امانی نیز در جاده‌ها  و محورهای شریانی استان حضور دارند و مشغول به فعالیت هستند. این اکیپ‌ها از ساعت ۷ صبح تا ۱۷ عصر در حال فعالیت هستند و با امکاناتی که اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در اختیار دارد تلاش می‌شود تا عید فطر رفع چاله‌های محورهای شریانی انجام شود.

زندی‌فر تصریح کرد: اجرای طرح سراسری لکه گیری و روکش آسفالت سطحی راه ها و جاده های شریانی تا قبل از پایان تابستان به اتمام می‌رسد.

وی تخصیص بودجه را به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان برای سال گذشته و امسال مناسب ارزیابی کرد و گفت: بودجه ملی حوزه راهداری امسال ۷۰ میلیون تومان و سال گذشته ۱۲۰ میلیاردتومان به استان مرکزی تخصیص یافت که همین میزان اعتبارات انجام فعالیت را امکانپذیر کرد.

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 207

دیروز 210

هفته 1341

ماه 6147

مجموع 489522

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار اتحادیه با خبر شوید .