wrapper

اطلاعیه ها

وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد

سیل سوم فروردین ۱۳۰ راه روستایی را مسدود کرد/ راه روستاهای در محاصره سیل با تلاش راهداران در حال بازگشایی است

محمد اسلامیوزير راه و شهرسازى گفت: در پی وقوع سیل شب گذشته به راه و پل های استان های بوشهر، کرمانشاه، جنوب کرمان، سیستان و بلوچستان به ویژه در جنوب کرمان و خواسته در شهرستان کهنوج خساراتی وارد شد که راه ها با همکاری راهداران در حال بازگشایی است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در پی وقوع باران های سیل آسا در شب گذشته به راه و پل های استان های بوشهر، کرمانشاه، جنوب کرمان، سیستان و بلوچستان به ویژه در جنوب کرمان و خواسته در شهرستان کهنوج خساراتی وارد شد .

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در گفتگو با رادیو پیام با بیان این مطلب افزود: در پی وقوع سیل در شب گذشته نیروهای راهداری در لحظات اولیه وقوع بارش در راه ها مستقر شدند و هم اکنون نیز مستقر هستند تا راه های آسیب دیده از سیل را سریع‌تر ترمیم کنند.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تخریب تعدادی از پل ها در این مناطق  افزود : هم اکنون نیروهای راهداری تجهیزات مورد نیاز را به این مناطق ارسال نموده اند و در حال حمل لوله هایی با قطر بزرگ به این مناطق هستند تا هر چه سریعتر این مسیر ها را ترمیم و راه های مسدود شده را بازگشایی نمایند تا عبور و مرور بر قرار شود.

محمد اسلامی همچنین اظهار داشت:  تعدادی از روستاها در محاصره سیل قرار گرفته بودند که نیروهای راهداری در حال بازگشایی مسیر هستند و پیش‌بینی می‌شود تا هر چه سریعتر ترمیم های اولیه خاتمه یابد و شرایط به حالت عادی بازگردد.

به گزارش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، وی در پایان با اشاره به اینکه نقاط جنوب و جنوب شرقی کشور سالها با بحران خشکسالی و بحران نبود آب آشامیدنی روبه‌رو بوده است، افزود : ناگفته نماند به لطف خدا هم اکنون در پی بارش‌های اخیر سدها پر از آب شده و امکانات زیستی برای مردم این مناطق فراهم شده است که با تمهیدات  پیش‌بینی شده امیدواریم خود را برای چنین ظرفیتی آماده کنیم.

تاریخچه تأسیس اتحادیه

حمل و نقل بعنوان بخش يا نظام بنيادين در ساختار اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و ... هر كشور محسوب مي‌شود و بهمين جهت دستيابي به نظامي قوي ، مستحكم، هماهنگ و كارآمد در حمل و نقل وارتباطات، از ضرورتهاي اساسي كشور است و بدين لحاظ اين صنعت در زمره امور زيربنايي اقتصاد كشور محسوب مي‌شود    ادامه...

آمار بازدیدکنندگان

امروز 19

دیروز 193

هفته 1405

ماه 1974

مجموع 476332

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار اتحادیه با خبر شوید .